Arganový jogurtový dresing

Aplikace jako jedlý olej Arganový olej je chutný olej a je vhodný pro mnoho jídel, jako je vaření, pečení a smažení na nízké teplotě. Arganový olej se v kuchyni používá po staletí a je považován za součást zdravé výživy. 2-3 čajové lžičky arganového oleje WoldoHealth budou sezonovat a upřesňovat každý salátový dresink a každé ponoření se zvláštní chutí arganového oleje. Při nízkém teple, míchaná-smažená zelenina dává jemnou oříškovou chuť. Jako jedlý olej, arganový olej s vitamínem E, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny zevnitř. Nahrazení nasycených mastných kyselin mononenasycenými nebo polynenasycenými mastnými kyselinami ve stravě přispívá k udržení hladiny normálního cholesterolu v krvi.

woldohealth-argan-oil-dressing-1plus

JOGURTOVÝ DRESING
- 1 hrníček nízkotučného přírodního jogurtu
- 1/2 čajové lžičky medu
- 1 lžička arganového oleje
- 1 tl bílého vinného octa
- 1 stroužek česneku
- 1 malá jarní cibulka s stopkami
- 2 lžičky lžičkové šťávy
- Sůl a čerstvě mletý pepř dle chuti.
Jemně nakrájejte cibuli a česnek. Všechny ingredience dobře promíchejte. Chraňte dobře chladničku.

Dávkování Dodaná pipeta zajišťuje "bezrakově" a snadné dávkování vysoce kvalitního oleje. Zvláště přesné a nízké dávkování je možné pomocí pipety.

Balení Naše vysoce kvalitní balení WoldoHealth arganový olej zajišťuje nejen bezpečnou dopravu pro vysokou ochranu před slunečním zářením přes skleněné láhve bronzovou barvu.