Doprava zdarma
Kód: WHORP1X2 | Značka: WoldoHealth®

Ortopedický polštář Aloe Vera

890 Kč 1 290 Kč Sleva 31 % 735,54 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2020
Kategorie: SPÁNEK

WoldoHealth-APlus_Header_600x180px_190430_EN

 

  • Ortopedický polštář s podpěrou krční páteře. Tento polštář je vyroben z husté viscoelastické pěny s tvarovou pamětí. Polštář se ideálně přizpůsobí tvaru Vašeho těla, optimálně podpírá hlavu a krční páteř, čímž zamezuje ranním bolestem krku a ramen. Samotná struktura náplně je hypoalergenní, přirozeně reguluje množství alergenů, čímž přispívá k vysokému standardu spánku. Díky své přirozené antibakteriální síle vytváří účinnou bariéru proti roztočům, bakteriím a houbám.

 

  • Aloe vera blahodárné účinky na kůži může chránit před dehydratací. Aloe Vera, která je známa svými léčivými vlastnostmi a blahodárným vlivem na pokožku. Jedná se o polštář ekologický, ortopedický, recyklovatelný, nealergický, anatomický, ergonomický a bez znečišťujících látek. Správná spací pozice může vést k úlevě v oblasti krční páteře a rameních svalů. To může snížit nespavost.

 

  • Visco cushion je visoceelatická paměťová pěna která přináší komfort a vynikající ortopedické vlastnosti a pocit uvolnění. Pěna se vyznačuje tím, že upravuje svoji tuhost podle tepla lidského těla a jeho tlaku. Anatomicky profilovaný - pod krční páteří tvouří jakousi opěrnou "bouli", která drží hlavu a krk ve správné pozici. Stres a nespavost mohou být sníženy. Zvláště vhodný pro svaly okole krční páteře. Odlehčuje tlakové body a optimálně podporuje jak svaly hlavy tak i okolo krku a ramen, ideální pro každou spánkovou pozici.

 

  • Thermoktiv a visocelastický polštář se přizpůsobuje tvaru ležení vlastního těla. Vzhledem k viscoelasticitě se vždy polštář dostává zpět do své původní podoby. Bolesti hlavy a krční páteře mohou vyplynout z nesprávné polohy při spaní a ležení zejména napětí v oblasti krční páteře.

 

  • Vnitřní potah je 100% bavlna dopručuje se prát při 40 °C, vnější povlak namočený v Aloe Vera doporučujeme prát při teplotě 30 °C. 100% záruka: Pokud nejste v žádném případě spokojeni, zašlete nám e-mail a vracíme kupní cenu v plné výši.

 

Polštář i pro šíji

Polštář je optimální, pokud jde o podepření hlavy a uvolnění páteře společně s krčními svaly.

Náš ortopedický polštář WoldoHealth je ideální pro krční a šíjové svaly. Zvláště  je důležité, aby polštář nebyl příliš měkký. Prostor mezi ramenem a hlavou by měl být naplněn tak, aby hlava mohla ležet uvolněně a svaly relaxovaly.