Kód: 311

Komplex vitálních hub 120 kapslí

549 Kč 490,18 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kategorie: VITAMÍNY

WoldoHealth-APlus_Header_600x180px_190430_EN

Pilz Komplex přináší unikátní spojení adaptogenních hub Cordyceps extrakt (30 % polysacharidů), Reishi extrakt (30 % polysacharidů), Chaga extrakt (30 % polysacharidů), Hericium extrakt (30 % polysacharidů), Shiitake extrakt (30 % polysacharidů) a Maitake extrakt (30 % polysacharidů) pro celkovou podporu zdraví. Tyto houby jsou známé svými adaptogenními vlastnostmi, které napomáhají posílení imunitního systému, zlepšení kloubů a také podporuje kognitivní zdraví, potřebné pro správné fungování mozku a nervového systému. Pilz Komplex může přispět k lepšímu myšlení, učení a paměti díky synergickému působení adaptogenů obsažených v těchto houbách. Navíc může podporovat motorické funkce, emoční stabilitu a smyslové vnímání, což zahrnuje kontrolu pohybů, zvládání emocí a reakce na vnímání okolního prostředí.

V doporučené denní dávce 3 kapslí získáte optimální kombinaci adaptogenů, která poskytuje podporu pro imunitní systém, klouby a kognitivní zdraví. Veganské kapsle jsou šetrné k životnímu prostředí a snadno stravitelné. Balení obsahuje 120 kapslí, což vám zajistí optimální denní dávku přibližně na měsíc a půl. Pilz Komplex je bez umělých přísad, barviv, sladidel, aromat, stabilizátorů, laktózy, lepku a GMO. Je vhodný pro vegany a vegetariány. Výrobek je dodáván v balení z jantarového skla, které chrání před slunečním zářením a zajišťuje optimální trvanlivost.

Proč adaptogenní houby

Adaptogenní houby poskytují mnoho výhod pro celkové zdraví a pohodu. Jejich schopnost přizpůsobit se individuálním potřebám organismu pomáhá zvládat stres, posilovat imunitní systém, podporovat energii a optimalizovat kognitivní funkce. Začít užívat adaptogenní houby může být klíčem k posílení těla a mysli, a to jak pro prevenci, tak i pro zlepšení celkové vitality. Jejich komplexní působení přináší širokou škálu výhod, zahrnující zlepšení odolnosti vůči stresu, harmonizaci emocí, podporu fyzického výkonu a posílení odolnosti organismu vůči vnějším vlivům. Pro ty, kteří hledají přirozený a komplexní přístup k podpoře zdraví, jsou adaptogenní houby cenným doplňkem, který může přinést celkové zlepšení pohody a vitality.

 

Tajemství kombinace adaptogenních hub

Pilz Komplex obsahuje adaptogenní houby, které mají výjimečné benefity pro celkové zdraví. Cordyceps podporuje energii a vitalitu, Reishi je známý pro své adaptogenní vlastnosti a podporu imunitního systému, Chaga obsahuje antioxidanty chránící buňky před poškozením, Hericium může podporovat nervový systém, Shiitake posilují imunitu a zdraví srdce, Maitake může napomoci udržení zdravých kloubů. Kognitivní zdraví zahrnuje nejen schopnost myšlení, učení a paměti, ale také motorické funkce, emoční stabilitu a smyslové vnímání. Pilz Komplex působí synergicky na různé aspekty kognitivního zdraví, poskytující komplexní podporu pro optimální fungování mozku a nervového systému.

Hlavní funkce Pilz Komplex:

 • Posílení imunitního systému
 • Zlepšení zdraví kloubů
 • Podpora kognitivního zdraví pro lepší myšlení, učení a paměť
 • Harmonizace motorických funkcí
 • Stabilizace emocí
 • Posílení smyslového vnímání

Přínosy adaptogenních hub pro kognitivní zdraví

 • Cordyceps: Posílení energie a vitalita
 • Reishi: Adaptogenní podpora imunitního systému
 • Chaga: Antioxidanty chránící buňky
 • Hericium: Podpora nervového systému
 • Shiitake: Posílení imunity i zdraví srdce
 • Maitake: Udržení zdravých kloubů

Produkt byl vyroben a farmaceuticky testován v Německu a obsahuje pouze účinné látky s ověřeným původem.

WoldoHealth-APlus_Footer_970x600px_190430_EN