Vitamin D - význam pro ženy

Vyvážený stav vitamínu D je důležitý pro imunitní systém i pro celkovou pohodu. Existují také důkazy, že vitamin D hraje také důležitou roli, pokud jde o ženský cyklus a syntézu hormonů.

Ne nadarmo se vitamín D nazývá sluneční vitamín, protože ho naše tělo může tvořit pouze tehdy, je-li pokožka dostatečně vystavena slunci (UV záření). Od října do března dochází k nízké endogenní syntéze díky nízké úrovni slunce ve střední Evropě (UV index <3). Během této doby organismus spotřebovává zásoby vitamínu D.

Vitamin D - význam pro ženu

Existuje důkaz, že vitamin D je důležitý pro ženský cyklus a syntézu hormonů. Vitamin má funkci v dělení buněk a ukázalo se, že vyvážená hladina vitamínu D je předpokladem harmonického cyklu. Zejména u ženy po menopauze má vitamin D velký význam, protože přispívá k normální hladině vápníku v krvi, a je proto důležitý pro udržování normálních kostí. Zejména u starších žen může být stanovení hladiny vitamínu D v krvi velmi užitečné.

Nedávné výsledky studie ukazují, že vitamin D musí být kontinuálně dodáván nebo tvořen, aby se udržela normální hladina v krvi. Splnění potřeb vitamínu D prostřednictvím výživy má malý význam díky našim stravovacím návykům. Krevní test může ukázat, zda jste dostatečně zásobeni slunečním vitamínem: Aktuální stav zásobování lze měřit stanovením hodnoty 25-OH-vitamínu D, která je nejméně 40-60 ng / ml (100-150 nmol / l) by se měl pohybovat.

Zajistěte přísun vitamínu D právě teď v kratší dny a vlhkém a chladném počasí - ideální podmínky pro kašel, rýmu a chrapot. Proč zejména v období chudého na slunci dochází k chřipkovým infekcím, má mnoho důvodů. V každém případě hrají povětrnostní podmínky zásadní roli, proč je imunitní systém vyžadován zejména v chladném období. Vitamin D je důležitý pro imunitní systém a je potřebován lidským tělem po celý rok. Zejména na podzim a v zimě je důležité zajistit odpovídající množství, protože vitamín D má důležitou funkci pro normální imunitní systém. Zde je několik cenných tipů, jak udržet tělo v dobrém stavu:

-  Imunitní systém pracuje plnou rychlostí, zejména při hlubokém spánku, tedy hlavně v první polovině nočního spánku.

- Cvičení na čerstvém vzduchu posiluje imunitní systém! Zejména čerstvý chladný vzduch v chladnějším období stimuluje krevní oběh a zvyšuje obranyschopnost   těla. 

- V zimě nasákněte slunce! Infračervené záření slunce poskytuje teplo a UV záření dělá z našeho těla vitamín D, který zase aktivuje buňky

- Fyzická aktivita vás udržuje v kondici! Vytrvalostní sporty, jako je běh nebo plavání, aktivují imunitní systém a udržují tělo pohyblivé i v chladném období.

- Věnujte pozornost vyvážené stravě! 70% našich imunitních buněk je ve střevech. Strava bohatá na ovoce, zeleninu a celozrá strava ho udržuje zdravým.

Životně důležitý imunitní systém potřebuje živiny

Aby imunitní systém zůstal aktivní i za nízkého slunečního svitu, měla by být zajištěna odpovídající zásoba "slunečního vitamínu D", zejména na podzim a v zimě, protože je to důležité pro imunitní systém. Kromě adekvátního příjmu vitamínu D3 přispívají k normální funkci imunitního systému a lepší absorpci vitamínu D3 také vápník K2. Kapky Woldohealth Vitamin D3 obsahuje 1 000 I.E. na kapku. Přírodní zdroj vitamínu D3 (lanolin) v hypoalergenní triglyceridové bázi se středním řetězcem.

 


WoldoHealth Vitamin D3 4

Vysoký obsah vitaminu D3 2.000 I.E. V stabilní lahvičce z jantarového skla chráněné proti světlu s pipetou z přírodního kaučuku. Náše kapky vitaminu D3 mají vysokou biologickou dostupnost a přispívájí k udržení normálního stavu kostí, zubů, svalových funkcí a imunitního systému. Kapky jsou vegetariánsky přívětivé, jsou vyrobeny z laolínu extrahovaného vosku z ovčí vlny v Německu. Bez přísad Náš sluneční vitamin bez GMO bez želatiny bez laktózy, bezlepku, bez příchutě, bez barviv a stabilizátorů. Vysoce kvalitní, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem (MCT olej z kokosového ořechu), jako nosné oleje, vyznačující se tím optimální absorpci tuku rozpustný vitamin D3 Laboratorně testované kapky jsou vyrobeny v Německu. Díky výrobě a certifikované řízení jakostiv Hamburku máme naši produkci plně pod kontrolou, je to pro nás velice důležité, protože tímto způsobem lze pravidelně kontrolovat konstantní kvalitu. Vysoká biologická dostupnost. Vitamin D s velmi vysokou biologickou dostupností (Vit D-3), také v kombinaci s vysoce kvalitním MCT olejem z kokosových ořechů (vitamin D - cholekalciferol je vitamin rozpustný v tucích - v MCT kokosovém oleji, vyrobené v Německu, testovaný a certifikovaný, vitamín D přispívá k normální hladině vápníku v krvi Snadné dávkování kvalitní pipetou, flexibilní aplikace, přímo do úst či do nápojů nebo studených jídel.

MÁMZÁJEM


WoldoHealth_170821-D3_50ml_Amazon_Visualisierung_Motiv_Front_Schachtel_Pipette

Vitamin vysoké dávky D3 1.000 I.E. V stabilní lahvičce z jantarového skla chráněné proti světlu s pipetou z přírodního kaučuku. Náš tekutý vitamin D3 má vysokou biologickou dostupnost a přispívá k udržení normálních kostí, zubů, svalových funkcí a imunitního systému. Dietní doplňky jsou vegetariánsky přívětivé a samozřejmě z vosku z ovčí vlny v Německu. Bez přísad. Naše sluneční vitamin bez GMO bez želatiny bez laktózy, bezlepková, bez příchutě, bez barviv a stabilizátorů. Vysoce kvalitní, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem (MCT olej z kokosového ořechu), jako nosné oleje, vyznačující se tím optimální absorpci tuku rozpustný vitamin D3 Laboratorně testované a vyrobeno v Německu vyrábí díky výrobě a certifikované řízení jakosti v Hamburku a do lahví. Místní výroba je proto pro nás velmi důležitá, protože tímto způsobem lze kontrolovat konstantní kvalitu. Pravidelné Vysoká biologická dosuptnost. Vitamin D s velmi vysokou biologickou dostupnost (Vit D-3), také v kombinaci s vysoce kvalitní MCT oleje z kokosových ořechů, vitamin D (vitamin D je vitamin rozpustný v tucích je) (cholekalciferol) na MCT kokosového oleje, vyrobené v Německu, testovaný a certifikovaný, vitamín D přispívá k normální hladině vápníku v krvi. Snadné dávkování díky kvalitní pipetou a čitelným obalů v německém, flexibilní aplikace, ať už čistý, na studených jídel a nápojů.

MÁMZÁJEM


WoldoHealth D3 und K2 Bild 1

 

Velmi kvalitní vitamíny rozpuštěné v MCT oleji bez přísad a neutrální chutí. 3 Vysoké kvality přírodní a vegetariánské suroviny: žádné přísady pro optimální vstřebávání vitamínů v těle. Kombinace vitaminu D3 a K2 rozpuštěného v MCT oleji z kokosu pro nejlepší biologickou dostupnost. Lékařská pipeta pro jednoduché, kontrolované, individuální a osobní dávkování. Vitamin D3 cholecalciferol a K2 MK7 menachinon. Naše kapky jsou vysoce dávkované, neutrální vyrobené ve farmaceutických podmínkách v Německu. Velmi kvalitní vitamíny rozpuštěné v MCT oleji bez přísad a neutrální chutí. Vysoce kvalitní ochranná láhev pro zajištění optimální trvanlivosti vitaminů. Lékařská pipeta pro jednoduché, kontrolované, individuální a osobní dávkování. Jednoduchá aplikace. Při smíchání D3 a K2 obsahuje každá dávka optimální poměr pro individuální a osobní dávkování. 

MÁMZÁJEM