MCT Olej - Tajemství hubnutí všech nejlepších sportovců!

Objevte dlouho střežené zasvěcené tajemství mezi profesionálními špičkovými a fitness sportovci. MCT-OLEJ pomůže Vašemu tělu, bude vypadat jako tělo z tvrdé oceli bez gramu tuku.

Co je MCT olej?

Zkratka MCT znamená triglyceridy se středním řetězcem (triglyceridy se středním řetězcem). Tyto speciální mastné kyseliny jsou dlouhé pouze mezi šesti a dvanácti atomy uhlíku. Bohužel jsou v přírodních potravinách velmi vzácné.

Jak funguje MCT olej?

Stále však konzumujeme přírodní potravinami triglyceridy s dlouhým řetězcem, které mají 14 nebo více atomů uhlíku. Najdeme je například v másle, margarínu a rostlinných olejích. Problém: Tuky s dlouhým řetězcem, tělo obtížně štěpí a ukládají se.

Naproti tomu MCT olej se v těle rozkládá rychleji a snadněji, snadno prochází střevem do jater a okamžitě ho zde spálí. Proto se v našem těle nezačne olej MCT ukládat. Nelze jej ukládat jako tuk. To bylo dokonce vědecky potvrzeno v několika studiích. Naopak můžeme dokonce dokázat, že MCT olej pomáhá zhubnout!.

Ve vědecké studii vědci zjistili, že s MCT olejem lze zhubnout. Podle studie bylo několik lidí rozděleno do dvou různých skupin. Jedna skupina dostala jídlo obsahující MCT olej, zatímco druhá skupina konzumovala běžnou stravu. Po několika týdnech bylo zjištěno, že skupina MCT olejem byla schopna výrazně snížit jak tělesnou hmotnost, tak tělesný tuk. Neuvěřitelné, nebo!

Je to částečně proto, že tuky s krátkým řetězcem, jako je MCT, mají méně kalorií než tuky s dlouhým řetězcem. Pouhé nahrazení těchto dvou tuků způsobí úsporu kalorií 16 425 kcal ročně. Ale dalším a možná důležitějším důvodem je to, že MCT olej stimuluje spotřebu energie v těle. Takže ji zvyšujete 15 miligramy MCT oleje denně až o 5 procent.

Geniální MCT olej: spotřeba energie v těle zůstává konstantní! To znamená, že na rozdíl od jakékoli jiné stravy se tělo nepřepne na nízký režim, ale zůstává na stejné energetické úrovni. V zásobách energie tedy nezačínají coby malé zásoby tuku.

Nejlepší užívat ke snídani!

Špičkoví sportovci, nutriční specialisté a fitness nadšenci přidávají MCT olej ke snídani v různých variantách. MCT olej přidejte do ovesné kaše, tvarohu nebo jogurtu s ovocem. Ale i na toast s avokádem můžete MCT olej pokapat, promíchat ho do domácího smoothie, neprůstřelné kávy atd.


 


WoldoHealth_191217_C8-Oil_02_1er
Čistý MCT olej C8 ve vysoce kvalitní skleněné láhvi chráněné proti světlu s praktickým výtokem. Vyrobeno pouze z přírodního kokosového oleje bez palmového oleje. Vhodné ke zvýšení výkonu organismu, neboť se olej přímo vstřebává do krve. MCT olej se v těle neukládá, je tak dobrým doplňkem k dietám, hubnutí, olej je veganský a nízkouhlíkový, cenné řetězce mastných kyselin se nerozkládají, je velmi zdravý. Kombinace teplého jídla s MCT olejem zlepšuje absorpci živin těla a zajišťuje tak dobrou látkovou výměnu. Kyselina Caprylová podporuje látkovou výměnu, spalování tuku a snižuje pocit hladu. Náš kvalitní a zdravý olej je chuťově neutrální,  mnohostranně použitelný, např. smoothies, koktejly, kaše, raw, Bulletproof Coffee, do salátů. Olej MCT by neměl být zahříván nad 120 °C. Olej je průhledný, bez zápachu a chuti, vhodný do ketogenní stravy nebo paleo diety. Vyrobeno ze 100% C-8 mastných kyselin (kyselina kaprylová). Používají zdravotně uvědomilí lidé, sportovci a odborní znalci.

MÁMZÁJEM


 


WoldoHealth_200305_MCT-Oil_500ml-01_1er
MCT olej ze 100% kokosového oleje bez chuti
a všestranný. Skleněná láhev chráněná proti světlu, bez přísad pro obiloviny, džusy, bílkoviny, koktejly, smoothies nebo jako superpotravina do neprůstřelné kávy. Mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem C8 a C10 pro proteinové koktejly nebo v kombinaci se syrovátkovými bílkovinami. Extrakt z kokosového oleje pro ketogenní stravu od veganského oleje Hightec. Vysoce kvalitní olej MCT je určen pro vegany, bez laktózy, bez lepku, bez želatiny. Kokosový olej vyrobený z kokosů bez GMO bez palmového oleje. Může nahradit oleje v mnoha pokrmech, neutrální chuť v kávové přípravě Bullet Proof. Extrakt z kokosového oleje pro nízké množství karbohydrátů, paleo, atkinů, keto diety nebo kokosového ořechu. MCT jsou triglyceridy středního řetězce mastných kyselin C8 kaprylové a mastných kyselin s kaprinovou kyselinou C10 z kokosového oleje. Tekutý kokosový olej, je testován a balen v Německu za nejvyšších standardů kvality. Čistý kokosový olej s nízkým obsah karbidu jako výživový doplněk bez chuti. Kokosové oleje jsou certifikovány a testovány. 

MÁMZÁJEM